Kategorie: / Pozostałe

Dws-sport.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dws-sport.pl
5 / 5 2022-10-01

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat kupionych produktów, usług lub firm, z którymi miał do czynienia. Wiadomo, że gusta różnią się, ale jeśli zauważę, że dany produkt ma głównie negatywne recenzje, wtedy nie zamawiam go, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2022-08-08

Do tej pory przeglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich produktach tylko na Google i Facebooku. Teraz jednak zaczynam czytać je również tutaj. Niektóre opinie są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, więc nie możemy zbyt wiele dowiedzieć się o samym produkcie. Jednak przynajmniej mamy pewność, że administratorzy tego portalu nie usuwają niczego.

5 / 5 2022-03-01

Uważam, że każdy ma uprawnienie do wyrażania swoich opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi faktycznie miało się styczność. Oczywiście, zawsze istnieje różnica w gustach, ale gdy zauważam, że dany produkt jest bombardowany negatywnymi komentarzami, nie decyduję się na zakup, ponieważ na pewno nie pochodzą one z przypadku.

5 / 5 2021-12-25

Dotychczas przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm i ich produktów głównie na stronach Google i Facebook. Teraz, jednak, również tutaj regularnie je sprawdzam. W niektórych opiniach brakuje merytoryczności, a więcej można z nich wywnioskować o emocjach wyrażonych przez użytkowników niż o samym produkcie. Niemniej jednak, przynajmniej można zauważyć, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

Rzetelne opinie o Dws-sport.pl

Dws-sport.pl

Siedziba
Gostyń

WWW
http://www.dws-sport.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie