Kategorie: / Pozostałe

Dws-sport.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dws-sport.pl
5 / 5 2022-10-01

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeżeli widzę, że jakiś produkt ma praktycznie tylko niepochlebne opinie, to nie zamawiam, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-08-08

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem do tej pory tylko w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-03-01

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy przedsiębiorstw, z którymi faktycznie miał kontakt. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale gdy widzę, że jakiś produkt ma niemal same negatywne komentarze, to nie kupuję, bo na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-12-25

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o Dws-sport.pl

Dws-sport.pl

Siedziba
Gostyń

WWW
http://www.dws-sport.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie