Kategorie: / Pozostałe

Dxracer.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.67
opinie o Dxracer.pl
2018-01-11

fotel bardzo solidny. Za tą cene nieznajdziecie nic wygodniejszego.

5 / 5 2017-11-22

Z ręką na sercu mogę polecić ten sklep.Profesjonalizm w każdym calu. Fotel REWELACYJNY.

2 / 5 2017-11-15

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Kupiłam ekskluzywny fotel za sporo pieniędzy i zostawiły mi na barkach obowiązek wniesienia go do domu. Byłam sama z 5-miesięcznym dzieckiem, więc mój mąż musiał wziąć wolne, aby odebrać zamówienie. Co gorsza, zgodnie z regulaminem, sklep nie gwarantuje dostarczenia produktów o wadze przekraczającej 30 kg, a fotel ważył tylko 22 kg. Zgłosiliśmy reklamację, ale odpowiedź od sklepu nadeszła dopiero po miesiącu, a brzmiała ona po prostu "przepraszam". Nie mam zamiaru tam nic więcej kupować i odradzam dokonywanie tam żadnych zakupów.

1 / 5 2017-09-15

Okazało się, że fotele dostępne na stronie internetowej nie były w rzeczywistości dostępne do zakupu. Sprzedawca tłumaczył to "systemem". Po tygodniu od złożenia zamówienia, zapytałem o status mojego zamówienia, ale sprzedawca musiał skontaktować się z magazynem, aby poznać termin realizacji. Później okazało się, że zamówiony model nie był w ogóle dostępny, tak samo jak proponowany alternatywny model. Kiedy został znaleziony odpowiedni fotel, zgodny z moimi wymaganiami, musiałem czekać ponad miesiąc. Niestety, opis na stronie zawierał nieprawidłowe informacje, ale mimo to zgodziłem się na alternatywny model. Jednak dzisiaj otrzymałem informację, że będzie dostępny dopiero w maju. W związku z długim czasem oczekiwania na zamówienie, nie utrzymywaniem kontaktu ze sprzedawcą i błędami na stronie internetowej, zrezygnowałem z zakupów.

0 / 5 2017-09-04

Kontakt z nimi jest niewystarczający, praktycznie ich odpowiedzi na maile są nieliczne. Twierdzą, że ich fotel zapewnia wygodę przez wiele godzin siedzenia, jednak po kilku godzinach moje siedzenie zaczyna boleć, ponieważ faktycznie jest on skonstruowany tak, że siedzimy na metalowej powierzchni pod siedziskiem.

0 / 5 2017-09-04

Komunikacja z nimi jest niewystarczająca, rzadko odpowiadają na e-maile. Według nich, fotel zapewnia wygodne siedzenie przez wiele godzin, jednak po kilku godzinach moje pośladki zaczynają boleć, ponieważ siedzisko jest skonstruowane w taki sposób, że praktycznie siedzimy na metalowej powierzchni pod tapicerką.

Rzetelne opinie o Dxracer.pl

Dxracer.pl

Siedziba
Nowy Sącz

WWW
http://www.dxracer.pl

Email
[email protected]

Telefon
694014730

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie