Kategorie: / Pozostałe

Dxracer.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.67
opinie o Dxracer.pl
2018-01-11

fotel bardzo solidny. Za tą cene nieznajdziecie nic wygodniejszego.

5 / 5 2017-11-22

Z ręką na sercu mogę polecić ten sklep.Profesjonalizm w każdym calu. Fotel REWELACYJNY.

2 / 5 2017-11-15

Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie. Kupiłam jeden z foteli premium za wysoką kwotę i kazano mi sobie wnieść fotel do domu. Byłam sama z 5-miesięczną córeczką, więc mąż musiał zwalniać się z pracy aby odebrać zamówienie. W regulaminie jest wpisane, że sklep nie gwarantuje wniesienia dostaw powyżej 30kg, ale fotel ważył 22kg. Zgłosiliśmy reklamację, ale sklep odpisał dopiero po miesiącu zwykłe "przepraszam". Nigdy więcej nic tam nie kupie i osobiście nie polecam kupowania tam czegokolwiek.

1 / 5 2017-09-15

Fotele na stronie okazują się nie być w ogóle dostępne, na pytanie czemu w takim razie są wystawione odpowiedź "bo taki mamy system". Tydzień po zamówieniu zacząłem dopominać się o status mojego zamówienia, na co dostałem odpowiedź że musi się dowiedzieć od magazynu jaki jest termin realizacji, dzień później dostałem odpowiedź że ten model w ogóle nie będzie dostępny. Zaproponowano mi inny fotel, który miał być wariantem wybranego. Po mojej akceptacji po paru dniach otrzymałem telefon że nastąpiła pomyłka i ten zaproponowany także nie jest dostępny i oferują mi inny model (także wariant) z zastrzeżeniem że będzie dostępny pod koniec Marca (czyli ponad 1 miesiąc oczekiwania), sprawdziłem nas ich stronie czy na pewno zgadzają się parametry, niestety nie zgadzały się. Po kolejnej wymianie maili okazało się że ktoś się pomylił przy przeliczaniu cal na centymetry. Zgodziłem się na ten model. Dzisiaj dostałem informację że jednak będzie dostępny dopiero w maju (!). Zrezygnowałem z zamówienia. Podsumowanie: - brak kontaktu od sklepu, trzeba samemu wyciągać informacje - na stronie możliwość kupienia niedostępnych modeli - nieprawidłowe informacje w opisie foteli - brak jakichkolwiek informacji o czasie realizacji, a ta jest bardzo długa (1 miesiąc) i się może przedłużyć do 3 miesięcy!

2017-09-04

Słaby kontakt, praktycznie nie odpowiadają na maile. Fotel wg nich gwarantuje jakość siedzenia na wiele godzin, a mnie po kilku godzinach boli tyłek, bo tak jest skonstruowany, że de facto siedzimy na metalu pod siedziskiem.

Rzetelne opinie o Dxracer.pl

Dxracer.pl

Siedziba
Nowy Sącz

WWW
http://www.dxracer.pl

Email
[email protected]

Telefon
694014730

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie