Kategorie: / AGD / Dom i ogród / Motoryzacja / Pozostałe / Turystyka i wypoczynek / Zegarki i biżuteria

DXS.PL Bartosz Śliwa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DXS.PL Bartosz Śliwa
5 / 5 2022-11-03

Przed każdym zakupem, zanim kliknę przycisk "potwierdzam zakup", sprawdzam komentarze innych użytkowników na tym portalu, dotyczące wybranego produktu i sklepu. Praktykuję to od już kilku lat i nie miałem żadnych problemów. Polecam każdemu, kto nie chce później zajmować się wymianą towaru, reklamacjami lub nieprzyjemnymi rozmowami ze sprzedawcą, aby postępował podobnie i korzystał ze wskazówek innych ludzi.

5 / 5 2022-10-23

Firmy oraz politycy zwykle obiecują wiele, ale rzeczywistość nie zawsze odpowiada reklamom. Dlatego pozytywnie oceniam fakt istnienia serwisów internetowych, które skupiają się na rzetelnych oraz klientoorientowanych markach. Dzięki nim, godni zaufania sprzedawcy mają okazję zareklamować swoje produkty oraz usługi i podnieść ich jakość, a osoby nieuczciwe tracą wiarygodność i potencjalnych klientów. Jest to godne pochwały!

5 / 5 2022-09-21

Na tej stronie można przeczytać recenzje zarówno o popularnych markach, jak i o lokalnych firmach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam te opinie przed zamówieniem produktu z nieznanego mi sklepu i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Cieszę się, że istnieją takie miejsca, które dają nam taką możliwość.

5 / 5 2021-07-21

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Uważam również, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich, ale jeśli zauważam, że jakaś platforma sprzedażowa otrzymuje głównie negatywne recenzje, to nie korzystam z jej usług, ponieważ na pewno nie wszystkie opinie są niezasadne.

Rzetelne opinie o DXS.PL Bartosz Śliwa

DXS.PL Bartosz Śliwa

Siedziba
Toruń

WWW
https://dxs.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 691 250 731

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie