
Katarzyna Grzesica
2026-06-16
Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo otrzymałam prezencik, co mnie mile zaskoczyło. Polecam w 100 procentach.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo otrzymałam prezencik, co mnie mile zaskoczyło. Polecam w 100 procentach.