Kategorie: / Pozostałe

Dyktafony.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dyktafony.pl
5 / 5 2022-09-04

Nie tylko piszę tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu miejscu już z 5 razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę godną zaufania markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2022-05-29

Zanim nacisnę ”zamawiam”, standardowo wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego miejsca i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-12-18

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-05-21

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie sądzę, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Dyktafony.pl

Dyktafony.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.dyktafony.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie