Kategorie: / Pozostałe

Dymo.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dymo.com.pl
5 / 5 2022-04-29

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-03-10

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jednocześnie uważam, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko niepochlebne opinie, to nie zamawiam, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-02-13

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-01-29

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o renomowanych sieciach, jak również o nowo powstałych działalnościach z mojej okolicy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu strony.

Rzetelne opinie o Dymo.com.pl

Dymo.com.pl

Siedziba
Pruszcz Gdański

WWW
http://dymo.com.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie