Kategorie: / Pozostałe

Dymo.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dymo.sklep.pl
5 / 5 2022-08-04

Jestem szczęśliwy, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu towaru spełniającego ich oczekiwania, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze rzetelnego sprzedawcy. Największą zaletą tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Moja opinia jest natychmiastowo publikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-23

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dużych międzynarodowych firmach, jak i o lokalnych sklepach z mojej okolicy. Przed zamówieniem czegokolwiek w nieznanej mi jeszcze placówce, zawsze zaglądam tutaj i jeszcze nigdy nie zostałam zawiedziona. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-07-19

Wszyscy wiedzą, że sprzedawcy i rząd bardzo często składają wiele obietnic, ale niestety ich spełnienie wcale nie jest tak idealne, jak zapewniają w reklamach. Dlatego oceniam, że strony internetowe, które pozwalają na przeglądanie opinii o firmach, są bardzo przydatne. Firmy, które są solidne i faktycznie dbają o klienta, mogą dalej się promować i poprawiać jakość swoich usług. Natomiast te, które nie są godne zaufania, tracą na swojej reputacji w oczach klientów. Bardzo dobra inicjatywa!

5 / 5 2021-04-28

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą zmieniane albo ukrywane przez administratora serwisu. Tutaj moje oceny są udostępniane praktycznie od razu po wyrażeniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie boisz się konfrontacji, i za to cię szanuję.

Rzetelne opinie o Dymo.sklep.pl

Dymo.sklep.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.dymo.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie