Kategorie: / Pozostałe

Dymo.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dymo.sklep.pl
5 / 5 2022-08-04

Cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-07-23

Są tutaj opinie zarówno o globalnych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-07-19

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-04-28

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

Rzetelne opinie o Dymo.sklep.pl

Dymo.sklep.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.dymo.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie