Kategorie: / Pozostałe

Dyski-sieciowe.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dyski-sieciowe.pl
5 / 5 2022-09-26

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-01

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem do niedawna tylko w wizytówce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są ubogie w merytorykę, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-04-23

Ogromnie cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Sporym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-09

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o Dyski-sieciowe.pl

Dyski-sieciowe.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.dyski-sieciowe.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie