Kategorie: / Pozostałe / Usługi

Dystrybutor OZE Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dystrybutor OZE
5 / 5 2022-10-26

Kupiłem u nich pompę ciepła. Wszystko sprawnie, bez ekscesów. Polecam

5 / 5 2022-05-21

Zanim kliknę przycisk "zamawiam", zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat określonego sklepu internetowego i wybranego produktu na tej stronie. Robię to regularnie od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam ten portal wszystkim, którzy nie mają czasu ani cierpliwości na problemy związane z zwrotami, reklamacjami oraz dyskusjami z sklepem.

5 / 5 2022-02-02

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze wysokiej jakości towarów, zamawianiu usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz w znalezieniu godnego zaufania partnera do inwestycji. Dużym plusem tego miejsca jest dla mnie brak cenzurowania komentarzy. Opinie są publikowane na stronie bez żadnych opóźnień i nie podlegają żadnym zmianom ze strony zarządzających.

5 / 5 2021-08-11

Zwykle sprawdzam opinie innych klientów na stronie, zanim dokonam płatności przez kliknięcie przycisku ”potwierdzam i płacę”. Zawsze tak postępuję od kilku miesięcy i zawsze udało mi się uniknąć oszustw. Polecam tę platformę każdemu, kto nie chce marnować czasu i energii na zmaganie się z reklamacjami lub rozmowami ze sprzedawcami.

5 / 5 2021-07-15

Na tej stronie możesz znaleźć różne opinie dotyczące zarówno większych firm działających na terenie całego kraju, jak i małych lokalnych przedsiębiorstw z mojej okolicy. Zazwyczaj wchodzę tutaj przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego nie znam, i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Jestem bardzo zadowolona z istnienia takich serwisów.

Rzetelne opinie o Dystrybutor OZE

Dystrybutor OZE

Siedziba
Warszawa

WWW
https://dystrybutor-oze.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 299 20 07

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie