Kategorie: / Dom

Dywaneo Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dywaneo
5 / 5 2022-11-05

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii o sprzedających i ich produktach na tym portalu. Bardziej skupiam się na ich sprawdzaniu. Dzięki temu serwisowi uniknąłem już kilka razy zawierania umowy z niegodziwym przedsiębiorcą. Zamiast tego natrafiłem na renomowaną firmę, z którą jestem wiernym klientem przez cały czas. Cieszę się, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-10-10

Dotychczas przeglądałem recenzje użytkowników na temat różnych firm i ich portfolio głównie na Google i mediach społecznościowych. Jednak teraz regularnie sprawdzam także tutaj. Czasami opinie są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, dlatego trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego o samej jakości produktu lub usługi. W zamian jednak mam pewność, że właściciele tego miejsca nie zmieniają w jakikolwiek sposób zamieszczanych opinii.

5 / 5 2022-05-29

Tylko wtedy, gdy mam absolutną pewność, że moje opinie nie zostaną modyfikowane lub ukrywane przez administratora portalu, decyduję się na ich wystawienie i sprawdzenie. Na tej platformie każdy mój komentarz zostaje natychmiast opublikowany i jest widoczny dla innych użytkowników, bez względu na to, czy jest pozytywny czy negatywny, dotyczy małej firmy lub wielkiego koncernu. Podziwiam odwagę, którą wykazujecie i szanuję to.

5 / 5 2022-04-10

Bardzo się raduję z możliwości wspierania innych osób w wyborze właściwego produktu, zleceniu optymalnej usługi lub znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Co do tego portalu, jego niewątpliwym atutem jest, według mnie, brak ingerencji w opinie. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-09

POLECAM! profesjonalne podejście do klienta, wszelkie potwierdzenia zamówienia i przelewu wysłane. Bardzo miła obsługa.

5 / 5 2020-08-15

Mając taki wybór nie sposób nie znaleźć dywanu dla siebie :)

Rzetelne opinie o Dywaneo

Dywaneo

Siedziba
Nowy Sącz

WWW
https://dywaneo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
733 000 752

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie