Kategorie: / Motoryzacja

Dywanikidoauta.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dywanikidoauta.pl
5 / 5 2018-09-20

Nabyłem dywaniki do mojego samochodu S-Max. Okazało się, że mój model Ford ma inny rozstaw stoperów niż większość S-Maxów. Przedstawiciel firmy Geyer zaoferował mi, że wyprodukują adekwatny dywanik specjalnie dla mojego pojazdu i dostarczą go na swój koszt! Jestem mile zaskoczony taką postawą i nie mogę się doczekać, aż dywanik dotrze do mnie :) Chciałbym jeszcze dodać, że produkt jest wysokiej jakości. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-06-16

Najlepsze dywaniki w Polsce gorąco polecam

2018-03-18

Miła i fachowa obsługa.

5 / 5 2018-01-20

Cześć, Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z zakupem gumowych dywaników samochodowych. Dwa tygodnie temu, postanowiłem zamówić taki produkt z tego konkretnego sklepu. Byłem mile zaskoczony, gdy następnego dnia otrzymałem zamówienie. Co więcej, dywaniki idealnie pasują do mojej Astry. Bardzo polecam dokonywanie zakupów w tym miejscu.

5 / 5 2018-01-20

Cześć, Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z zakupem gumowych dywaników samochodowych z tego konkretnego sklepu. Przygotowane zamówienie zostało dostarczone na drugi dzień i jestem bardzo zadowolony z tego, jak pasują one do mojego modelu Astry. Szczerze polecam przeprowadzenie zakupów tutaj.

0 / 5 2017-08-31

Jestem pod wrażeniem postawy reprezentanta Geyer & Hosaja, producenta dywaników samochodowych. Kiedy zostawiłem jeden z dywaników na myjni i po powrocie po 5 minutach okazało się, że zniknął, próbowałem go zdobyć na własną rękę bezskutecznie. W końcu zdecydowałem się skontaktować z producentem, a jego odpowiedź mnie pozytywnie zaskoczyła. Otrzymam ów dywanik jako dar, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Uważam, że to gest godny uznania i odpowiednie podejście, brawo.

Rzetelne opinie o Dywanikidoauta.pl

Dywanikidoauta.pl

Siedziba
Partynia 12

WWW
http://dywanikidoauta.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie