Kategorie: / Dom

Dywany Za Grosze Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dywany Za Grosze
5 / 5 2022-10-11

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-02-12

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają zamieszczone niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-09-25

Publikowane są tutaj opinie zarówno o dużych producentach, jak również o małych przedsiębiorstwach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-08-18

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich produktach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę solidną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2020-04-11

Lepszych cen nie znajdziesz nigdzie. Jak szukasz dywanu to tylko tutaj.

Rzetelne opinie o Dywany Za Grosze

Dywany Za Grosze

Siedziba
Opole Lubelskie

WWW
https://www.dywany-za-grosze.pl/

Email
[email protected]

Telefon
500 200 296

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie