Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Dzban Herbaty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzban Herbaty
5 / 5 2023-03-26

Zanim kupię cokolwiek, zawsze sprawdzam opinie innych klientów dotyczące danego sklepu internetowego i produktu, który zamierzam kupić. Praktykuję to od kilku tygodni i nigdy jeszcze nie miałem problemów. Gorąco polecam takie podejście dla osób, które nie chcą marnować czasu i nerwów na ewentualne problemy z wymianą, zwrotem, reklamacją czy sporem z sprzedawcą.

5 / 5 2022-08-19

Do niedawna przeglądałem tylko komentarze klientów o markach i ich oferowanych produktach lub usługach na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak zdecydowanie sprawdzam również opinie tutaj. Często te komentarze są mało merytoryczne, przez co nie dostarczają zbyt dużo informacji na temat samego produktu. Jednak co najmniej widać, że moderatorzy strony nie wprowadzają żadnych zmian do tych wypowiedzi.

5 / 5 2022-07-23

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał styczność. Oczywiście, gusty mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca posiada głównie negatywne opinie, nie składam u niego zamówienia, ponieważ na pewno nie powstały one bez powodu.

5 / 5 2021-11-05

Nie ograniczam się jedynie do udzielania opinii na temat firm i marek. Zdecydowanie bardziej analizuję je. Dzięki temu serwisowi uniknąłem już sześciokrotnie zawarcia umowy z niegodziwym dostawcą. Zamiast tego odkryłem naprawdę wartościową markę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja jestem zadowolony z tego, że jesteście tutaj.

5 / 5 2020-12-19

Fajny pomysł z instrukcją parzenia herbat do każdego zamówienia!

Rzetelne opinie o Dzban Herbaty

Dzban Herbaty

Siedziba
Warszawa

WWW
https://dzbanherbaty.pl/

Email
[email protected]

Telefon
509 466 221

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie