Kategorie: / Pozostałe

Dzidziusiowakraina.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzidziusiowakraina.pl
5 / 5 2019-02-19

Poszukiwałam foteleka Pebble Plus i początkowo zamówiłam go z popularnego sklepu. Jednak po kilku dniach pomimo braku informacji o braku dostępności produktu na stronie, sklep poinformował mnie o jego braku po moim telefonie. Następnie zdecydowałam się na złożenie nowego zamówienia w sklepie Dzidziusiowakraina.pl w poniedziałek, a już we wtorek fotelik dotarł do mnie (mimo, że na stronie informacja o wysyłce w ciągu 5 dni roboczych)! Gorąco polecam ten sklep!

5 / 5 2018-06-24

Bardzo fajny sklep. Jestem zadowolona,ze mogłam kupić potrzebne rzeczy. Wózek dostaliśmy bardzo dobry. Uważam,ze warto tu kupowac.

5 / 5 2018-03-08

Szybka realizacja, towar zgodny z opisem i zamówieniem.

2018-01-30

Kupiłem tam fotelik Recaro świetnie wygląda do tego też dziecko w nim jest bezpieczne i nie muszę się martwić o przepisy bo jest wszystko pod kontrolą

5 / 5 2017-12-06

Świetny sklep, jestem bardzo zadowolona ze kupiłam u nich wózek, jest dobry i wygodny więc fajnie. Polecam

5 / 5 2017-11-22

Polecam! bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą-powiadamiają o etapach realizacji zamówienia. produkt zgodny z opisem.

0 / 5 2017-10-01

Tam można nabyć zarówno wózek, jak i fotelik. Z tego powodu spędziłam długą chwilę przeglądając różne modele na stronie internetowej. Podobało mi się wiele z nich, ale ostatecznie wybrałam te, które najbardziej pasują do potrzeb mojego dziecka. Teraz zarówno fotelik, jak i wózek spełniają swoje zadanie doskonale i nie mam żadnych zastrzeżeń.

0 / 5 2017-10-01

W tym miejscu dostępne są zarówno wózki, jak i foteliki samochodowe. Dlatego też spędziłam dużo czasu przeglądając stronę, gdzie zobaczyłam wiele różnych modeli, które mi się podobały. Ostatecznie wybrałam te, które były najbardziej odpowiednie dla mojego dziecka. Teraz zarówno fotelik, jak i wózek doskonale się sprawdzają i nie ma w nich żadnych wad.

Rzetelne opinie o Dzidziusiowakraina.pl

Dzidziusiowakraina.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.dzidziusiowakraina.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie