Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dla Dzieci

Dzieciaczkowo24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzieciaczkowo24.pl
5 / 5 2022-03-17

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w odnajdywaniu produktów, usług i partnerów inwestycyjnych, które odpowiadają ich oczekiwaniom. Według mnie bardzo korzystną cechą tej strony jest brak edycji opinii użytkowników. Ich recenzje są publikowane bezpośrednio na portalu, bez jakichkolwiek zmian wprowadzanych przez administratorów.

5 / 5 2021-07-02

Wystawiam opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmienione lub usunięte przez osoby zarządzające stroną. W tym miejscu moje oceny są publikowane praktycznie od razu, bez względu na ich charakter czy kogo dotyczą - od małych firm do największych graczy na rynku. Wygląda na to, że nie boją się Państwo konfrontacji, co bardzo mi imponuje.

5 / 5 2021-03-19

Publikuję recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one usuwane przez właściciela strony. W tym serwisie moje opinie są natychmiast publikowane, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małych firm czy największych graczy na rynku. Podziwiam to, że nie ulegacie zastraszaniu.

5 / 5 2020-12-22

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomagania innym w wyborze odpowiedniego produktu, zamawianiu usług dopasowanych do ich potrzeb, a także wznalezieniu godnego zaufania sprzedawcy. Bardzo korzystną cechą tego miejsca jest, według mnie, brak kontroli nad opiniami. Każda opinia jest natychmiast publikowana na serwisie i nikt nie dokonuje żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dzieciaczkowo24.pl

Dzieciaczkowo24.pl

Siedziba
toruń

WWW
http://dzieciaczkowo24.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie