Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dla Dzieci

Dzieciaczkowo24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzieciaczkowo24.pl
5 / 5 2022-03-17

Bardzo cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-02

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają zamieszczone niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-03-19

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2020-12-22

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dzieciaczkowo24.pl

Dzieciaczkowo24.pl

Siedziba
toruń

WWW
http://dzieciaczkowo24.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie