Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dzieciakowo Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzieciakowo
5 / 5 2023-01-19

Wszyscy zdają sobie sprawę, że zarówno sprzedawcy, jak i rząd składają wiele obietnic, jednakże ich realizacja bywa różna od tego, co mówią w reklamach. Dlatego uważam, że istnienie stron internetowych, które dbają o jakość i opinię klientów, jest korzystne. Dzięki nim solidne firmy mogą zyskać rozgłos i pozytywne opinie, a niesolidne tracą klientów i ich szacunek. Wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2022-05-13

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał faktyczną styczność. Niemniej jednak uważam, że niemożliwe jest zadowolenie każdej osoby. Gdy zauważam, że dany produkt zbiera niemal wyłącznie negatywne recenzje, nie decyduję się na jego zakup, gdyż za przyczyną nieprzychylnych opinii nie wszystkie są niezasadne.

5 / 5 2022-02-27

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Chociaż zdaję sobie sprawę, że o gustach się nie dyskutuje, jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, to zdecydowanie nie składam u niego zamówienia, ponieważ znacząca część z nich na pewno ma podstawy.

5 / 5 2021-08-29

Zanim kliknę przycisk "kup teraz", zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sklepu i produktów, które mnie interesują. Tak robię już od kilku tygodni i zawsze było to dla mnie pomocne. Polecam tę stronę każdemu, kto unika problemów związanych z późniejszymi wymianami, zwrotami, reklamacjami lub sporem z sprzedawcą.

5 / 5 2019-08-26

Wszystko super, dzieciaki były zadowolone z nowych ubrań.

Rzetelne opinie o Dzieciakowo

Dzieciakowo

Siedziba
Zabrze

WWW
https://www.dzieciakowo-butik.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 505 365 298

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie