Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dzieciuszkowo.bazarek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzieciuszkowo.bazarek.pl
5 / 5 2022-04-24

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście solidną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-10-10

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i czytam recenzje innych użytkowników na temat wybranego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-04-24

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-01-21

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy wręcz ukryte przez administratora portalu. Tutaj wszelkie moje komentarze zostają zamieszczone niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o Dzieciuszkowo.bazarek.pl

Dzieciuszkowo.bazarek.pl

Siedziba
Kocmyrzów

WWW
http://www.dzieciuszkowo.bazarek.pl

Email
[email protected]

Telefon
(12) 684 77 38

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie