Kategorie:

Dzieckonline.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzieckonline.pl
5 / 5 2022-04-04

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Na tej stronie wszelkie moje opinie są widoczne niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-02-16

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem do niedawna tylko w wizytówce Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-12-16

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już z 10 razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę sprawdzoną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-04-09

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, że gusta są różne, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Dzieckonline.pl

Dzieckonline.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.dzieckonline.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie