Kategorie:

Dzieckonline.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzieckonline.pl
5 / 5 2022-04-04

Tylko wtedy, gdy jestem pewien, że moderator strony nie zmieni lub nie usunie moich opinii, czytam i piszę recenzje. Na tej stronie moje opinie są widoczne prawie natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy wielkiego imperium. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji. I dlatego cenię Was.

5 / 5 2022-02-16

Ostatnio, oprócz wizytówki Google i mediów społecznościowych, zacząłem również przeglądać recenzje użytkowników o firmach i ich portfoliach tutaj. Czasem opinie nie są zbyt bogate pod względem merytorycznym, więc trudno dowiedzieć się dużo o produkcie samym z siebie. Jednak dzięki temu mam pewność, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-12-16

Nie tylko recenzuję sprzedających i ich oferty tutaj, ale także często je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już dziesięć razy udało mi się uniknąć związania umową z ogólnie niezalecanym dostawcą. Zamiast tego, wybrałem rzeczywiście dobrze zweryfikowaną firmę, z którą jestem lojalnym klientem cały czas. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2021-04-09

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Choć gusty różnią się, nie mogę przejść obojętnie, gdy zauważam, że dany sprzedawca posiada głównie negatywne opinie. W takim przypadku rezygnuję, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszystkie te opinie są pozbawione podstaw.

Rzetelne opinie o Dzieckonline.pl

Dzieckonline.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.dzieckonline.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie