Kategorie: / Reklama i Marketing

DZIEDZIK Marek Dziedzicki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DZIEDZIK Marek Dziedzicki
5 / 5 2019-01-18

Polecamy firmę DZIEDZIK Marek Dziedzicki jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

5 / 5 2018-02-18

Od kilku lat współpracujemy z firmą DZIEDZIK prowadzoną przez Marka Dziedzickiego. Zlecenia, które im zlecamy, są realizowane szybko i solidnie, a ich cena jest całkowicie akceptowalna. Chociaż firma DZIEDZIK już teraz świadczy usługi na bardzo dobrym poziomie, życzymy im dalszego rozwoju i podniesienia standardu świadczenia usług.

5 / 5 2018-02-18

Od kilku lat współpracujemy z firmą DZIEDZIK, prowadzoną przez Marka Dziedzickiego. Zlecenia, które im zlecamy, są realizowane z szybkością i dokładnością, a ich koszt jest całkowicie akceptowalny. Życzymy firmie DZIEDZIK dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu świadczenia usług, choć już teraz jest on bardzo dobry.

5 / 5 2017-09-14

Współpracujemy z firmą DZIEDZIK od kilku lat i jest to naprawdę pozytywne doświadczenie zawodowe. To jedna z najlepszych decyzji biznesowych, jakie podjęliśmy. Firma ta wyróżnia się profesjonalizmem, szybkim działaniem, świetnym kontaktem z handlowcami i terminowymi płatnościami. Przy zakupach zachowane są odpowiednie procedury i dokonywane są na bieżąco. Właściwą zaletą jest cierpliwe omówienie każdej oferty i wybór najlepszej opcji. Gorąco polecam firmę DZIEDZIK dla każdego, kto zależy mu na sprawnym funkcjonowaniu swojego biznesu w dzisiejszych czasach, gdzie reklama jest najważniejszym medium, jako uczciwego i doświadczonego partnera.

Rzetelne opinie o DZIEDZIK Marek Dziedzicki

DZIEDZIK Marek Dziedzicki

Siedziba
Chełm

WWW
http://www.dziedzik.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48608349-973

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie