Kategorie: / Hobby / Odzież i Obuwie / Pozostałe

Dziki Zachód Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dziki Zachód
5 / 5 2023-04-12

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-07-29

Są tu opinie zarówno o dużych sieciach, jak i o nowo powstałych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie strony.

5 / 5 2022-05-11

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są pełne emocje, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-02-16

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o międzynarodowych producentach, jak również o małych firemkach z mojej wioski. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2020-03-20

Po wejściu na stronę sklepu czułem się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie

Rzetelne opinie o Dziki Zachód

Dziki Zachód

Siedziba
Wrocław

WWW
https://dzikizachod.net/

Email
[email protected]

Telefon
71 307-06-69

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie