Kategorie: / Dom i ogród

Dzikowski Artur Dzikowska Agnieszka S.C. ADAD Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dzikowski Artur Dzikowska Agnieszka S.C. ADAD
5 / 5 2022-09-14

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale jeśli widzę, że jakaś rzecz ma praktycznie tylko niepochlebne opinie, to szukam dalej, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2022-09-13

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć związania się umową z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-09-27

Analizuję i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane cenzurze czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. W tym miejscu wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-01-12

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają recenzji.

Rzetelne opinie o Dzikowski Artur Dzikowska Agnieszka S.C. ADAD

Dzikowski Artur Dzikowska Agnieszka S.C. ADAD

Siedziba
Jasło

WWW
http://szafa.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie