Kategorie: / Media i Informacje / Usługi

dziobacz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dziobacz.pl
5 / 5 2022-07-06

Bardzo się raduję z możliwości, jaką mam, aby wspomóc innych ludzi w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu wymaganej usługi lub znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Uważam, że główną zaletą tego serwisu jest to, że nie kontroluje się opinii. Opinie są publikowane od razu na stronie i żadne zmiany nie są wprowadzane przez administratorów.

5 / 5 2022-05-28

Tutaj znajdziesz opinie zarówno o znanych producentach, jak i o małych sklepach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj opinie przed zakupem w nieznanej mi jeszcze placówce i zawsze byłem zadowolony. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-12-03

Oceny wystawiam tylko wtedy, gdy mam pewność, że administrator nie ukryje lub zmieni ich treści. Na tej stronie moje oceny są publikowane od razu, niezależnie od ich charakteru i dotyczą one zarówno małych jak i dużych firm. Podziwiam was za odwagę i nieustępliwość.

5 / 5 2021-02-05

Przed dokonaniem zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych klientów o sprzedającym i produkcie. Praktykuję to od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie dałem się oszukać. Gorąco polecam tę stronę wszystkim, którzy nie mają czasu ani nerwów na uciążliwe wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy z sprzedawcą.

Rzetelne opinie o dziobacz.pl

dziobacz.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://dziobacz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie