Kategorie: / Media i Informacje / Usługi

dziobacz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dziobacz.pl
5 / 5 2022-07-06

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-28

Są tutaj opinie zarówno o dobrze znanych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-12-03

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-02-05

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, obligatoryjnie wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego sprzedającego i wybranego wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o dziobacz.pl

dziobacz.pl

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://dziobacz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie