Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Dziórawy Kocioł Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dziórawy Kocioł
5 / 5 2023-04-09

Jestem bardzo zadowolony/a z możliwości pomagania innym klientom w spełnieniu ich oczekiwań dotyczących produktu, zamówienia usługi czy znalezienia rzetelnego sklepu. Według mnie, dużym atutem tego serwisu jest, że opinie nie są zmieniane. Opinia zostaje niemal od razu opublikowana na stronie, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-05

Nie tylko udzielam tutaj swojej opinii na temat sprzedawców i ich oferty. Ja naprawdę często sprawdzam te opinie. Dzięki temu portalowi już trzy razy uniknąłem zawarcia umowy z ogólnie niepolecany dostawcą. Zamiast tego odkryłem markę, która jest naprawdę godna zaufania i jestem lojalnym klientem od tamtej pory. Jestem bardzo wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2022-07-31

Przeglądam i udzielam opinii tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora strony. Tutaj każda moja opinia zostaje natychmiast opublikowana, nie ma znaczenia, czy jest ona pozytywna czy negatywna, czy dotyczy małej firmy czy lidera rynku. Wyraźnie nie dajecie się przestraszyć, co bardzo mnie cieszy i szanuję za to.

5 / 5 2022-06-04

Publikuję swoją opinię tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostanie ona usunięta przez właściciela strony. Tutaj wszystkie moje komentarze są publikowane prawie natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małych czy dużych firm. To pokazuje, że nie boisz się krytyki, co bardzo mi imponuje.

5 / 5 2021-12-09

Zaskakujący wystrój kawiarni :O

Rzetelne opinie o Dziórawy Kocioł

Dziórawy Kocioł

Siedziba
Kraków

WWW
https://dziorawykociol.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 422 58 84

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie