Kategorie: / Dom i ogród

Dziurskip.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dziurskip.pl
5 / 5 2022-08-17

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie strony. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedający tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-05-13

Nie tylko piszę tu opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z niesolidnym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę wartościową firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-05-04

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, obowiązkowo wchodzę tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-01-06

Znajdują się tutaj opinie zarówno o czołowych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

Rzetelne opinie o Dziurskip.pl

Dziurskip.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://dziurskip.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie