Kategorie: / Dom i ogród

Dziurskip.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dziurskip.pl
5 / 5 2022-08-17

Znający się na rzeczy ludzie wiedzą, że zarówno przedsiębiorcy, jak i rząd, bardzo często składają liczne obietnice. Niestety, w praktyce zdarzają się problemy - sytuacja nie jest idealna, jak w reklamach. Dlatego uważam, że bardzo dobrze, że na stronach internetowych można znaleźć opinie o firmach. Pozwala to przyjaznym i opiekuńczym firmom na reklamę i zdobycie informacji na temat poprawy jakości swoich produktów lub usług, a niesolidni sprzedawcy zyskują negatywne opinie i tracą kolejnych klientów. Takie strony to świetna sprawa!

5 / 5 2022-05-13

Nie tylko zamieszczam recenzje firm i marek na tym miejscu. Również aktywnie je sprawdzam. Dzięki temu portalowi udało mi się już 6 razy uniknąć podpisania umowy z niepewnym dostawcą. Zamiast tego, udało mi się znaleźć znacząco wartościową firmę, z którą jestem lojalnym klientem od dłuższego czasu. Jestem pewien, że nie tylko ja jestem zadowolony z waszego istnienia.

5 / 5 2021-05-04

Przed dokonaniem zakupu, zawsze zaglądam na stronę, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi opiniami o danym sklepie i towarze, który mnie interesuje. Praktykuję tak od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie popełniłem błędu. Polecam korzystanie z tej platformy każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na problemy związane z reklamacjami, odstąpieniem od umowy oraz konfliktami ze sprzedawcami.

5 / 5 2021-01-06

Tutaj można znaleźć opinie o dużych wytwórcach, jak i małych firmach z mojego miasta. Często tu zaglądam, przed zamówieniem czegoś w sklepie, którego nie znam i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jestem wdzięczna, że istnieją takie strony.

Rzetelne opinie o Dziurskip.pl

Dziurskip.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://dziurskip.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie