Kategorie: / Dom

E-alarmy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-alarmy.pl
5 / 5 2022-09-22

Ogromnie cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Niepodważalnym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-06-30

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-09-19

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy nawet ukryte przez administratora portalu. W tym serwisie wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-09-12

Nie tylko piszę tutaj opinie o firmach i markach. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia kontraktu z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę solidną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Dobrze, że jesteście.

Rzetelne opinie o E-alarmy.pl

E-alarmy.pl

Siedziba
Wolbrom

WWW
http://e-alarmy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie