Kategorie: / Motoryzacja

E-almot.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-almot.pl
5 / 5 2022-07-21

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-06-19

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki Wam już z 4 razy uniknąłem związania się kontraktem z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie uczciwą markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-08-22

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jak widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko niepochlebne opinie, to rezygnuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2020-12-23

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o E-almot.pl

E-almot.pl

Siedziba
Skarżysko-Kamienna

WWW
http://e-almot.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie