Kategorie:

e-autosklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-autosklep.pl
5 / 5 2022-09-30

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-09-25

Zdajemy sobie sprawę, że marki, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie serwisy. Zaufane, nastawione na odbiorców biznesy mogą zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą uznanie klientów. Brawo!

5 / 5 2022-08-29

Zanim kliknę „kup teraz”, rutynowo już zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-15

Publikowane są tutaj opinie zarówno o międzynarodowych markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o e-autosklep.pl

e-autosklep.pl

Siedziba
Ruda Śląska

WWW
http://www.e-autosklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
606 617 396

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie