Kategorie: / Odzież i Obuwie

E-bluzka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-bluzka.pl
5 / 5 2022-06-12

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już z 4 razy uniknąłem zawarcia umowy z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę uczciwą markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2022-05-07

Fajnie, że mam okazję pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego dostawcy. Sporym plusem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-08

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszystkie moje komentarze publikowane są praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy wielkiej korporacji. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I to szanuję.

5 / 5 2021-05-31

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o E-bluzka.pl

E-bluzka.pl

Siedziba
Strzelce Opolskie

WWW
http://e-bluzka.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie