Kategorie: / Odzież i Obuwie

E-bluzka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-bluzka.pl
5 / 5 2022-06-12

Nie tylko składam tu recenzje o sprzedawcach i ich towarach. Wydaje mi się, że jeszcze częściej sprawdzam ich wiarygodność. Dzięki waszym opiniami uniknąłem już czterokrotnie podpisania umowy z nierzetelnym dostawcą. Zamiast tego odkryłem naprawdę uczciwą firmę, której jestem stałym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-05-07

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w dokonaniu właściwego wyboru produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb i znalezieniu rzetelnego dostawcy. Jeden z największych atutów tego miejsca - przynajmniej dla mnie - to brak ingerencji w treść opinii. Opinie są szybko publikowane na stronie i nie są modyfikowane przez zarządzających.

5 / 5 2021-08-08

Piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą modyfikowane lub usuwane przez moderatorów serwisu. Moje komentarze są publikowane w tym samym momencie, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, i niezależnie od wielkości firmy. Podziwiam was za brak lęku przed reakcjami.

5 / 5 2021-05-31

Przedtem sprawdzałem opinie użytkowników o firmach i ich asortymencie tylko na Google i Facebooku. Teraz również sprawdzam je tutaj za każdym razem. Niektóre recenzje są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie. Jednak przynajmniej widać, że właściciele strony nie edytują opinii.

Rzetelne opinie o E-bluzka.pl

E-bluzka.pl

Siedziba
Strzelce Opolskie

WWW
http://e-bluzka.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie