Kategorie: / Dom

e-bpalarm.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-bpalarm.pl
5 / 5 2022-02-27

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie miejsca. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-01-05

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-08-15

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy wręcz usunięte przez moderatora witryny. Tutaj wszelkie moje wypowiedzi widać niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-07-23

Znajdują się tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich firmach, jak również o niewielkich przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu serwisy.

Rzetelne opinie o e-bpalarm.pl

e-bpalarm.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.e-bpalarm.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie