Kategorie: / Motoryzacja

E-brodit.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-brodit.pl
5 / 5 2022-07-17

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci powstają takie serwisy. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-05-21

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeżeli widzę, że ktoś ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-03-15

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-09-14

Znajdują się tutaj opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

Rzetelne opinie o E-brodit.pl

E-brodit.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.e-brodit.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie