Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Książki / Odzież i Obuwie / Dla Dzieci / Gry

E-candy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-candy.pl
5 / 5 2022-12-22

Zdarza się, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, obiecują wiele, ale rzeczywistej sytuacji może być zupełnie inna niż w reklamach. Dlatego uważam, że portale internetowe, które przekazują rzetelne informacje o firmach, są bardzo ważne. Firma, która działa w sposób uczciwy i dba o swoich klientów, może tu się reklamować i rozwijać swoją jakość. Z kolei nieuczciwi sprzedawcy tracą zaufanie klientów. I tak właśnie powinno być!

5 / 5 2022-06-11

Nie ograniczam się tylko do pisania recenzji o sprzedawcach i ich produktach. Zdecydowanie częściej czytam opinie innych użytkowników. Dzięki tej stronie unikłem kilka razy podpisania umowy z niehonorowym sprzedawcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego odkryłem markę, która naprawdę jest uczciwa, i od tamtej pory jestem ich wiernym klientem. Bardzo się cieszę, że ta strona istnieje.

5 / 5 2017-10-14

To niesamowity sklep online z najlepszym, jak sądzę, programem cashback w sieci! Szczerze polecam, ponieważ bardzo szybko udało mi się zebrać pieniądze, które znacznie obniżyły ceny moich kolejnych zakupów! Mają nie tylko świetną garderobę, ale też wiele innych rzeczy.

5 / 5 2017-10-14

To niesamowity sklep online, który posiada, moim zdaniem, świetny program cashback. Gorąco polecam, ponieważ szybko udało mi się zgromadzić wystarczającą kwotę, by znacząco obniżyć ceny przyszłych zakupów! Ich asortyment garderoby jest naprawdę dobry, ale to nie wszystko.

Rzetelne opinie o E-candy.pl

E-candy.pl

Siedziba
Olsztyn

WWW
https://e-candy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie