Kategorie: / Komputery / RTV

E-chata.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-chata.pl
5 / 5 2022-06-10

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-02-23

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-19

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one obrobione czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-02-01

Znajdują się tu opinie zarówno o renomowanych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o E-chata.pl

E-chata.pl

Siedziba
Połupin

WWW
http://e-chata.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie