Kategorie: / Pozostałe

e-choinki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-choinki.pl
5 / 5 2022-12-30

Bardzo mnie raduje, że mogę pomagać innym ludziom w znajdowaniu odpowiedniego towaru, zamawianiu potrzebnej usługi i wyborze naprawdę godnego zaufania sprzedawcy. Moim zdaniem, głównym plusem tego serwisu jest brak kontroli nad komentarzami. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-20

W ostatnim czasie zauważyłem, że komentarze klientów na temat marek, ich produktów lub usług czytam głównie na profilach firm w Google i na Facebooku. Jednak teraz jestem zobligowany do czytania ich również tutaj. Często te komentarze są mało precyzyjne, więc nie dowiadujemy się zbyt wiele o konkretnym produkcie. Niemniej jednak, można mieć pewność, że administratorzy portalu nie ukrywają żadnej treści.

5 / 5 2019-03-03

Jestem niezwykle radująca się, że zgodziłam się na polecenie mojej przyjaciółki i wybrałam ten sklep. Choinka została bardzo szybko wysłana. Co więcej, konsultant udzielił mi kompleksowych odpowiedzi przed zakupem, co sprawia, że jestem pewna, iż dokonałam właściwego wyboru.

5 / 5 2019-03-03

Cieszę się ogromnie, że zdecydowałam się na ten sklep po namowie mojej przyjaciółki. Zamówiona choinka została błyskawicznie dostarczona, a dodatkowo konsultant udzielił mi dokładnych odpowiedzi na wszystkie pytania przed zakupem. Dzięki temu jestem pewna, że dokonałam słusznego wyboru.

0 / 5 2017-04-20

Okazało się, że sztuczna choinka może wyglądać jak prawdziwa. Myślałam, że to tylko opowieści, jednak się przekonałam, że jest to możliwe! Dodatkowo, świetnym pomysłem okazują się piękne bombki z bałwankiem, które są idealne dla najmłodszych. Dzięki e-choinkom nasze święta będą już po raz kolejny wyjątkowe!

0 / 5 2017-04-20

Nie sądziłam, że sztuczna choinka może wyglądać tak realistycznie. Myślałam, że to tylko fantazje z bajek, ale okazało się, że jest to możliwe! Dodatkowo, wybór pięknych bombek z bałwankiem okazał się strzałem w dziesiątkę dla najmłodszych. Dzięki e-choinkom, nasze święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe!

Rzetelne opinie o e-choinki.pl

e-choinki.pl

Siedziba
Czaniec

WWW
http://e-choinki.pl

Email
[email protected]

Telefon
503 824 001

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie