Kategorie: / Pozostałe

e-digi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.85
opinie o e-digi.pl
0 / 5 2019-02-04

Dla mnie ważne było, aby mieć dobry kontakt i żeby zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej (w ciągu 2 dni). Dlatego zamówienie było uzależnione od dostępności towaru i terminu, kiedy mogę go odebrać. Na szczęście towar w tym sklepie był dostępny od razu i mogłem go odebrać już następnego dnia. Dodatkowo cieszę się z telefonu informującego, że towar jest już przygotowany i czeka na mnie.

5 / 5 2019-01-22

Witam, gorąco polecam ten slep, obsługa rewelacyjna, szybkość załatwienia sprzętu świetna aż miło, pozdrawiam serdecznie!!

5 / 5 2018-10-10

Szybka, mila i zadowalajaca obsluga! Na pewno kolejnym razem znow wybiore E-DIGI!!!

5 / 5 2018-07-11

polecam sklep, szybka dostawa i miła obsługa. towar bez zarzutów.

5 / 5 2018-05-03

bardzo fachowy i miły kontakt. błyskawiczny zakup. Bardzo polecam ten sklep.

5 / 5 2018-03-27

rewelacyjna i bardzo miła obsługa, szybka realizacja zlecenia

5 / 5 2018-02-18

Polecam! Pełen profesjonalizm!

5 / 5 2017-11-13

Obsługa była sprawna i uprzejma, transport i wniesienie nie sprawiły żadnych problemów, a dodatkowo istniała możliwość zapłacenia w domu przy odbiorze. W zeszły poniedziałek złożyłem zamówienie na pralkę, a już we wtorek została dostarczona. Gorąco polecam tę usługę!

5 / 5 2017-11-13

Obsługa była bardzo sprawna i przyjemna, przewiezienie i wniesienie pralki odbyło się bez żadnych trudności, a dodatkowo można było zapłacić przy odbiorze w domu. Zamówiłem pralkę w poniedziałek, a już we wtorek została dostarczona. Bardzo polecam!

3 / 5 2017-11-12

W sklepie zakupiłem pralkę Bosch WAE2046MBY, jednak została dostarczona z opóźnieniem i bez instrukcji obsługi. Po mojej interwencji otrzymałem niekompletną instrukcję e-mailem, a po uruchomieniu pralka działała awaryjnie. Sklep nie odpowiadał na moje e-maile, a telefonicznie zapewniali, że prezes zajmuje się sprawą. Wysłałem reklamację listem poleconym, jednak sklep odpowiedział, że nie ponosi żadnej winy. W efekcie mam częściowo zniszczoną pralkę i pralnię, a sklep zignorował moje problemy. Cała sytuacja trwała około 3 miesiące. Nie polecam zakupów w tej firmie.

5 / 5 2017-10-14

Przmiła obsługa, szybka realizacja, bez zadnych problemów. Jestem wybitnie zadowolona zarówno ze sklepu jak i z zakupu ;D

2017-10-02

Bardzo miła, fachowa i z humorem obsługa :) Dokładny opis i zdjęcie produktu co ułatwiło mi podjęcie decyzji zakupu. Dziękuję!

0 / 5 2017-09-24

W sklepie traci się czas na składanie zamówień. W zeszłą środę złożyłem zamówienie i otrzymałem potwierdzenie oraz informację, że oczekuję na fakturę proformę. Od tego momentu nie było żadnej reakcji. W poniedziałek przypomniałem o zamówieniu emailowo, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Dopiero po moim telefonie we wtorek, dowiedziałem się, że armatura firmy Koło jest niedostępna przez najbliższe trzy tygodnie i moje zamówienie zostanie anulowane. Musiałem przeznaczyć tydzień, aby ostatecznie zrezygnować z zamówienia.

5 / 5 2017-09-08

Bardzo podoba mi się obsługa sklepu e-digi.pl. Chciałam kupić wyposażenie do kuchni, ale nie znałam się zbyt dobrze na tym temacie. Ograniczyłam się tylko do kilku konkretnych sprzętów. Jednak Pan Tomek Hoppe pomógł mi wybrać tanie i trwałe urządzenia. W sumie zaoszczędziłam ponad tysiąc złotych, co mnie bardzo zaskoczyło. Polecam ten sklep wszystkim "niedowiarkom" internetowym. Urządzenia, które mi Pan Tomek polecił, używam od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2017-06-20

To już kolejna moja wizyta na stronie e-digi.pl i ponownie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. W czwartek złożyłem zamówienie na telewizor, a już w piątek osobiście go odebrałem. To było niesamowicie szybkie i przyjemne doświadczenie. Gorąco polecam!

5 / 5 2017-04-16

W e-digi kupiłem sprzęt AGD do kuchni za prawie 12 tysięcy i jestem bardzo zadowolony z wyboru tego sklepu. Dostarczony towar był oryginalnie zapakowany i pochodził od polskiego dystrybutora, Siemens i Mastercook. Sklep dobrze potraktował moje indywidualne zlecenie, zamawiając także towar, który nie był dostępny w ich bieżącej ofercie. W innym dużym sklepie internetowym w Krakowie dwóch pracowników bezskutecznie zwodziło mnie przez dwa tygodnie, zanim okazało się, że nie mogą zrealizować zamówienia, które pracownicy e-digi bez problemu mogli zamówić. Cena sprzętu była konkurencyjna w porównaniu z innymi sklepami internetowymi. Warto dodać, że sklep e-digi oferuje dostawę z własnym transportem i kierowca wykazuje się bardzo profesjonalizmem i dokładnie sprawdza sprzęt przed dostawą, co nie zawsze ma miejsce w przypadku dostaw kurierskich. Personel e-digi obsługuje klientów bardzo dobrze, co powinno być przykładem dla innych sklepów.

Rzetelne opinie o e-digi.pl

e-digi.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://e-digi.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie