Kategorie: / Motoryzacja

E-dimar.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-dimar.pl
5 / 5 2022-03-23

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-01-17

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-04

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-04-23

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy potężnego importera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

Rzetelne opinie o E-dimar.pl

E-dimar.pl

Siedziba
Ostrowiec swiętokrzyski

WWW
http://e-dimar.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie