Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

E-doggy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-doggy.pl
5 / 5 2022-08-10

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem wcześniej tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-05-26

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już z 10 razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście uczciwą markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-03-15

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci funkcjonują takie miejsca. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedający tracą pozycję i klientów. Dzięki!

5 / 5 2020-12-20

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już z 10 razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie wiarygodną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Bardzo dobrze, że jesteście.

Rzetelne opinie o E-doggy.pl

E-doggy.pl

Siedziba
Borkowo

WWW
http://www.e-doggy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
+48 514727269

Infolinia
-

Logowanie