Kategorie: / Zdrowie I Uroda

E-drogeria24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-drogeria24.pl
5 / 5 2023-02-09

Bardzo dobra obsługa i szybka wysyłka. Perfumy dobrze zabezpieczone. 3 razy kupowała w tym sklepie. Za każdym razem wszystko w porządku. Bardzo duży wybór perfumy. Polecam

5 / 5 2022-06-12

Miło, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu jakościowego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-02-08

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma niemal tylko niepochlebne opinie, to nie kupuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-10-21

Zanim kliknę ”kupuję”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

5 / 5 2020-12-16

Weryfikuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Na tej stronie wszystkie moje oceny są widoczne praktycznie natychmiast po wysłaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

Rzetelne opinie o E-drogeria24.pl

E-drogeria24.pl

Siedziba
Żyrardów

WWW
http://e-drogeria24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie