Kategorie:

e-fortech.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-fortech.pl
5 / 5 2022-07-23

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora platformy. Na tej stronie wszystkie moje oceny pojawiają się prawie natychmiast po ich wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie boicie się krytyki i ja to doceniam.

5 / 5 2022-01-06

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście mieliśmy kontakt. Jednocześnie sądzę, że każdy ma inne zdanie, ale jeśli zauważam, że jakiś przedmiot ma głównie negatywne opinie, wstrzymuję się od zamówienia, bo jestem pewien, że nie pochodzą one znikąd.

5 / 5 2021-06-20

Moim zwyczajem jest wyrażenie opinii jedynie wtedy, gdy mam stuprocentową pewność, że nie ulegną one manipulacji lub usunięciu przez administratora strony. Jednak na tej stronie moje komentarze są publikowane praktycznie natychmiast po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są optymistyczne czy pesymistyczne oraz czy dotyczą mniejszej firmy czy też giganta branży. Ta otwartość i bezstronność administratorów zasługują na uznanie, a ja szanuję to podejście.

5 / 5 2021-03-04

Moim zdaniem, każdy powinien mieć prawo wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Niewątpliwie zawsze można natrafić na niezadowolonego klienta, jednak jeśli zauważam, że firma otrzymuje głównie negatywne recenzje, to poszukuję dalej, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszystkie są niezasadne.

Rzetelne opinie o e-fortech.pl

e-fortech.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.e-fortech.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie