Kategorie:

e-fortech.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-fortech.pl
5 / 5 2022-07-23

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszelkie moje oceny pojawiają się niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-01-06

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale gdy widzę, że jakaś rzecz ma niemal tylko niepochlebne opinie, to nie zamawiam, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-06-20

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-03-04

Uważam, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o e-fortech.pl

e-fortech.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.e-fortech.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie