Kategorie: / Ogród

E-gardenion.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-gardenion.pl
5 / 5 2022-10-25

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu już z 10 razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-01-15

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2017-07-31

Polecam internetowy sklep ogrodniczy e-gardenion.pl. Posiadają szeroki zakres produktów do ogrodu w bardzo korzystnych cenach. Znalazłam tam m.in. agrowłókninę ogrodową, chwastobójcze środki ochrony roślin, grzybobójcze środki ochrony roślin, bionawozy, ekologiczne środki nawozu roślin, ekologiczne nasiona warzyw, nasiona trawy do ogrodu, a nawet artykuły winiarskie oraz narzędzia ogrodnicze fiskars.

Rzetelne opinie o E-gardenion.pl

E-gardenion.pl

Siedziba
Zielona Góra

WWW
http://e-gardenion.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie