Kategorie: / Ogród

E-gardenion.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-gardenion.pl
5 / 5 2022-10-25

Nie tylko oceniam sprzedawców tutaj w moich opiniach, ale także dużo czasu poświęcam na ich sprawdzanie. Dzięki temu udało mi się już wiele razy uniknąć współpracy z niesolidnymi sprzedawcami. Zamiast tego, wybrałem firmę, która jest naprawdę godna zaufania i jestem lojalnym klientem przez cały czas. Cieszę się, że wy istniejecie.

5 / 5 2022-01-15

Wszyscy wiedzą, że zarówno sprzedawcy, jak i rząd lubią składać wiele obietnic, ale niestety rzeczywistość często jest inna niż ta przedstawiana w reklamach. Dlatego uważam, że jest dobrze, że w sieci istnieją portale, które dbają o dobre imię solidnych firm i dają możliwość uzyskania opinii od klientów, a ci, którzy nie dotrzymują swoich obietnic tracą szacunek klientów. To powinno być standardem.

5 / 5 2017-07-31

Rekomenduję sklep ogrodniczy online e-gardenion.pl. Mają szeroki wybór produktów ogrodowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tam między innymi agrowłókninę do ogrodu, środki przeciw chwastom i grzybom, naturalne nawozy, ekologiczne nasiona warzyw oraz narzędzia ogrodnicze Fiskars.

Rzetelne opinie o E-gardenion.pl

E-gardenion.pl

Siedziba
Zielona Góra

WWW
http://e-gardenion.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie