Kategorie: / Budownictwo / Motoryzacja / Ogród / Pozostałe

e-guma.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-guma.pl
5 / 5 2023-01-02

Jestem radosny z możliwości, jaką mam aby wspomóc inne osoby w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo istotnym aspektem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Moje zdanie jest publikowane na stronie w krótkim czasie bez żadnych zmian wprowadzanych przez moderatorów.

5 / 5 2022-09-26

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym ludziom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu usługi, która spełni ich oczekiwania, lub w odnalezieniu naprawdę zaufanego sprzedającego. Według mnie, największym atutem tego portalu jest brak moderowania opinii. Wszelkie opinie są natychmiast publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-20

Wcześniej zawsze patrzyłem na oceny i recenzje użytkowników o firmach i ich ofercie tylko na Google i na ich profilach na Facebooku. Obecnie regularnie sprawdzam je również tutaj. Czasami opinie są bardzo subiektywne, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie lub usłudze. Jednak możemy być pewni, że właściciele strony nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-03-25

Widzimy, że zarówno marki, jak i nasi politycy lubią dawać wiele obietnic, jednak rzeczywistość bywa inna niż to, co jest prezentowane w reklamach. Cieszymy się, że w internecie istnieją miejsca, w których możemy polegać na uczciwych biznesach, które skupiają się na potrzebach klientów i mogą poprawić swoją reputację. Z drugiej strony, niesolidni przedsiębiorcy tracą swoich klientów i pozycję na rynku. Dziękujemy!

5 / 5 2020-02-12

Znalazłem to czego szukałem

Rzetelne opinie o e-guma.pl

e-guma.pl

Siedziba
Sanok

WWW
https://e-guma.pl/

Email
[email protected]

Telefon
13 440 85 42

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie