Kategorie: / Budownictwo

e-kleje.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-kleje.pl
5 / 5 2023-03-13

Nauczyli mnie, że każdy ma prawo wyrażać swoją opinię na temat towarów, usług i dostawców, z którymi miał do czynienia. Choć zdaję sobie sprawę, że ludzie mają różne zdania, to jeśli widzę, że coś ma głównie negatywne opinie, nie decyduję się na zakup, ponieważ podejrzewam, że nie wszystkie są niezasłużone.

5 / 5 2023-03-02

Nie ograniczam się jedynie do pisania recenzji na temat produktów, usług i firm. Zazwyczaj upewniałem się, czy są wiarygodne przed podjęciem decyzji. Dzięki waszym opinom, udało mi się uniknąć kilkunastu nieuczciwych sprzedawców i niezadowalających umów. W zamian, wybrałem zaangażowaną firmę, z którą jestem lojalnym klientem przez cały czas. Chciałem wyrazić moją wdzięczność za wasze istnienie.

5 / 5 2022-03-18

Zwykle przeglądam opinie innych klientów na tym portalu, zanim dokonam zakupu poprzez kliknięcie przycisku "kupuję". Praktykuję to już od kilku miesięcy i nie zdarzyło mi się jeszcze wybrać nieodpowiedniego sprzedającego lub produktu. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na problemy związane z wymianami, zwrotami, reklamacjami czy kontaktowaniem się ze sklepem.

5 / 5 2021-09-23

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one zmieniane lub ukrywane przez osobę zarządzającą platformą. Na tej stronie wszystkie moje oceny pojawiają się prawie natychmiast po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej lokalnej firmy, czy dużej korporacji. Widać, że nie boją się Państwo konfrontacji. I bardzo to doceniam.

5 / 5 2020-02-14

porządne kleje

Rzetelne opinie o e-kleje.pl

e-kleje.pl

Siedziba
Lublin

WWW
https://e-kleje.pl/

Email
[email protected]

Telefon
814 511 082

Komórka
691 438 094

Infolinia
-

Logowanie