Kategorie: / Pozostałe

e-klosz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-klosz.pl
5 / 5 2022-09-28

Tutaj znajdują się oceny zarówno globalnych sieci, jak i nowo otwartych sklepów z mojej okolicy. Zazwyczaj zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-07-03

Dotychczas przeglądałem opinie użytkowników na temat firm i ich oferty tylko na Google i Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj za każdym razem. Część opinii jest wyraźnie napisana pod wpływem emocji, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej można zobaczyć, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-08-19

Wielu przedsiębiorców obiecuje wiele rzeczy, jednak rzeczywistość nie zawsze jest taka idealna, jak się przedstawia w reklamach. Z tego powodu uważam, że portale internetowe, które pomagają konsumentom oceniać biznesy, są bardzo użyteczne. Dzięki nim przyjazne dla klientów firmy mogą zdobyć reputację, a te, które nie są godne zaufania, tracą klientów. Tak powinno być!

5 / 5 2021-05-31

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do konstruktywnej krytyki w odniesieniu do produktów, usług i dostawców, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Uważam, że gustów się nie dyskutuje, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma niemalże same negatywne opinie, to szukam dalej, ponieważ sądzę, że nie wszyscy mogli się mylić.

Rzetelne opinie o e-klosz.pl

e-klosz.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://www.e-klosz.pl

Email
[email protected]

Telefon
606 188 878

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie