Kategorie: / Dom

E-krzesla.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-krzesla.pl
5 / 5 2022-09-15

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego dostawcy. Sporym plusem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-16

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedający tracą kolejnych klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-08-13

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie wiarygodną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-02-20

Wiadomo, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie miejsca. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o E-krzesla.pl

E-krzesla.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://e-krzesla.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie