Kategorie: / Dom

E-lampy.net Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-lampy.net
5 / 5 2022-04-15

Publikowane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-07-20

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem wcześniej tylko w wizytówce Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-07-07

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2020-11-27

Cieszę się, że mogę pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego dostawcy. Sporym plusem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o E-lampy.net

E-lampy.net

Siedziba
Bieżeń

WWW
http://e-lampy.net

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie