Kategorie: / Ogród / Biuro

E-logosmedia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-logosmedia.pl
5 / 5 2019-03-11

Korzystałem z usług firmy kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Obsługa miła i pomocna, wszystko przebiegło pomyślnie oraz terminowo. Serdecznie polecam

0 / 5 2018-07-10

Sklep jest łatwy do ogarnięcia i intuicyjny, co doceniam. Dodatkowo, jestem zadowolony/a z dobrego kontaktu z obsługą, która potrafi udzielić odpowiednich porad. Chociaż dostawa zamówienia nieco opóźniła się, produkt jest wysokiej jakości i nie mam żadnych zastrzeżeń.

0 / 5 2018-07-10

Podoba mi się fakt, że sklep jest łatwy do przeglądania i bardzo intuicyjny. Doceniam również świetny kontakt z obsługą, która potrafi udzielić sensownych porad. Chociaż zamówienie zostało zrealizowane nieco później niż zakładano, towar, który otrzymałam, jest wysokiej jakości i nie mam wobec niego żadnych zastrzeżeń.

5 / 5 2017-05-26

Personel był bardzo kompetentny i pomocny przy wyborze zgrzewarki i oczkarki do banerów. Do tej pory korzystałem z laminatów w płynie i ogólnie wszystko było w porządku. Jednakże, zastanawiam się nad zmianą firmy kurierskiej, ponieważ kurier DHL dostarcza paczki według uznania.

5 / 5 2017-05-26

Personel był fachowy i udzielił pomocnej rad podczas wyboru odpowiedniej zgrzewarki i oczkarki do banerów. Wcześniej używałem laminatów w płynie i ogólnie było wszystko w porządku. Jednak warto byłoby rozważyć zmianę kuriera DHL, ponieważ paczki doręczają w sposób, który im odpowiada, a nie zawsze jest to zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Rzetelne opinie o E-logosmedia.pl

E-logosmedia.pl

Siedziba
Londyn

WWW
http://e-logosmedia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie