Kategorie: / Pozostałe

e-lumarko.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-lumarko.pl
5 / 5 2022-11-10

Nie tylko umieszczam tutaj recenzje sklepów i firm świadczących usługi, ale często je również analizuję. Dzięki temu miejscu wielokrotnie udało mi się uniknąć kontaktu z nieuczciwym sprzedawcą, który ma negatywne podejście do konsumpcji. Zamiast tego, wybrałem z pełnym zaufaniem firmę, z którą jestem lojalnym klientem do teraz. Jestem zachwycony, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-03-19

W ciągu ostatnich lat przeglądałem recenzje użytkowników na temat różnych firm i ich portfolio głównie na stronach Google i Facebook. Teraz jednak zacząłem czytać je również tutaj. Niekiedy opinie są mało konkretnie, dlatego trudno dowiedzieć się czegoś o samych produktach lub usługach. Niemniej jednak, przynajmniej możemy mieć pewność, że właściciele tego portalu nie usuwają komentarzy.

0 / 5 2017-08-22

W dniu 9 lutego złożyłam zamówienie na suszarkę. Dzięki temu, że wybrałam opcję płatności przy odbiorze, udało mi się uniknąć problemów. Po tygodniu zaczęłam czuć się zaniepokojona, ponieważ nie otrzymałam jeszcze swojego zamówienia. Kiedy skontaktowałam się z obsługą klienta, pan zapewnił mnie trzy razy, że kurier jest już w drodze, co okazało się nieprawdą. Dzisiaj, 4 marca, dostałam maila informującego mnie, że sklep już nie zajmuje się sprzedażą zakupionego przeze mnie produktu. Czy to jest poważne?

Rzetelne opinie o e-lumarko.pl

e-lumarko.pl

Siedziba
Wejherowo

WWW
http://e-lumarko.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie