Kategorie: / Odzież i Obuwie / Zegarki i biżuteria

E-margot.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-margot.com
5 / 5 2022-08-04

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już z 10 razy udało mi się uniknąć współpracy z nieszanującym klienta sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-06-09

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-02-20

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszelkie moje opinie są widoczne niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firmy, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

5 / 5 2020-12-16

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o E-margot.com

E-margot.com

Siedziba
Wrocław

WWW
http://e-margot.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie