Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom

e-markizy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-markizy.pl
5 / 5 2023-01-21

Oceniam i wyrażam swoje opinie dopiero wtedy, gdy jestem całkowicie pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatora strony. Na tej stronie moje komentarze są publikowane prawie natychmiast po ich wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej rodzinnego biznesu czy największej firmy w branży. Widać, że nie boisz się przedstawiać prawdziwych opinii, a to bardzo cenione przeze mnie.

5 / 5 2022-08-23

Sprawdzam i publikuję opinie tylko gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatorów strony. Na tej stronie, moje oceny pojawiają się od razu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małych lokalnych firm czy dużych korporacji. Cieszę się, że nie dajecie się przestraszyć. To godne szacunku.

5 / 5 2022-01-14

Na tej stronie znajdziesz opinie zarówno o znanym biznesie, jak i małych przedsiębiorstwach z mojego obszaru. Zawsze tu zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze było warto. Jest świetnie, że takie platformy powstają.

5 / 5 2021-09-19

Według mnie każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi mieli faktyczny kontakt. Jestem jednocześnie przekonany, że ilość ludzi równa się ilości zdaniom, ale jeśli zauważam, że jakiś przedmiot ma głównie negatywne oceny, to nie decyduję się na jego zakup, ponieważ na pewno nie są one zupełnie bezpodstawne.

5 / 5 2020-01-24

polecam

Rzetelne opinie o e-markizy.pl

e-markizy.pl

Siedziba
Żary

WWW
https://e-markizy.pl/

Email
-

Telefon
518-518-323

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie