Kategorie: / Foto

e-matgdynia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o e-matgdynia.pl
5 / 5 2022-10-19

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-18

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet ukryte przez administratora platformy. W tym serwisie wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2022-07-05

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-01-21

Fajnie, że mogę pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o e-matgdynia.pl

e-matgdynia.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://e-matgdynia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie