Kategorie: / Ogród / Dom

E-millennium.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o E-millennium.eu
5 / 5 2022-08-23

Publikowane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2022-03-30

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej stronie wszystkie moje opinie są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy potężnego importera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-12-18

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-06-10

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie serwisy. Solidne, dbające o odbiorcę marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o E-millennium.eu

E-millennium.eu

Siedziba
-

WWW
http://e-millennium.eu

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie